Spławikowy Wędkarz roku 2023 | ||||
lp | nazwisko i imię | miejsce | ||
1 | Śladowski Paweł | 1 | ||
2 | Cieślicki Jonasz | 2 | ||
3 | Kopka Jan | 3 | ||
4 | Gagat Adam | 4 | ||
5 | Figiel Jarosław | 5 | ||
6 | Olszewski Robert | 6 | ||
7 | Raczkowski Andrzej | 7 | ||
8 | Piasecki Wiesław | 8 | ||
9 | Włoch Maciej | 9 | ||
10 | Krzemiński Krzysztof | 10 | ||
11 | Dawidowski Jarosław | 11 | ||
12 | Sójka Rafał | 12 | ||
13 | Berliński Feliks | 13 | ||
14 | Mroczek Michał | 14 | ||
15 | Berowski Krzysztof | 15 |
Puchar Prezesa IV gpx | ||||||
lp | nazwisko i imię | waga | miejsce | |||
1 | Śladowski Paweł | 1180 | 2 | |||
2 | Kopka Jan | 1930 | 1 | |||
3 | Raczkowski Andrzej | 250 | 4 | |||
4 | Dawidowski Jarosław | 200 | 5 | |||
5 | Gagat Adam | 270 | 3 | |||
PUCHAR v-ce PREZESA III gpx | ||||||
lp | nazwisko i imię | waga | miejsce | |||
1 | Mroczek Michał | 390 | 9 | |||
2 | Kopka Jan | 800 | 3 | |||
3 | Raczkowski Andrzej | 440 | 8 | |||
4 | Cieślicki Jonasz | 800 | 3 | |||
5 | Olszewski Robert | 800 | 3 | |||
6 | Śladowski Paweł | 1170 | 1 | |||
7 | Dawidowski Jarosław | 0 | 11 | |||
8 | Krzemiński Krzysztof | 0 | 11 | |||
9 | Figiel Jarosław | 680 | 6 | |||
10 | Gagat Adam | 970 | 2 | |||
11 | Włoch Maciej | 480 | 7 |
Spławikowym Mistrzem Koła w roku 2023 został aktualny Mistrz Okręgu kol.Kopka Jan. Na drugim miejscu uplasował się Śladowski Paweł,a trzeci był Figiel Jarosław
Spławikowe Mistrzostwa koła II tura | |||||
lp | nazwisko i imię | waga | m-sce | ||
1 | Kopka Jan | 1990 | 3 | ||
2 | Śladowski Paweł | 2650 | 1 | ||
3 | Olszewski Robert | 580 | 7 | ||
4 | Dawidowski Jarosław | 470 | 8 | ||
5 | Raczkowski Andrzej | 690 | 6 | ||
6 | Cieślicki Jonasz | 860 | 5 | ||
7 | Figiel Jarosław | 2170 | 2 | ||
8 | Gagat Adam | 990 | 4 |
I tura Mistrzostw Koła
nr stanow. | waga | miejsce | |
Jan Kopka | 1 | 2740 | 1 |
Jonasz Cieślicki | 8 | 2470 | 2 |
Jarosław Figiel | 9 | 1820 | 3 |
Paweł Śladowski | 2 | 1710 | 4 |
Robert Olszewski | 7 | 1390 | 5 |
Maqciej Włoch | 3 | 1190 | 6 |
Adam Gagat | 5 | 620 | 7 |
Jarosław Dawidowski | 6 | 540 | 8 |
Krzysztof Berowski | 10 | 440 | 9 |
Krzysztof Krzemiński | 4 | 430 | 10 |
II gpx spawikowe | |||||
lp | nazwisko i imię | waga | miejsce | ||
1 | Mroczek Michał | 540 | 10 | ||
2 | Cieślicki Jonasz | 1710 | 2 | ||
3 | Raczkowski Andrzej | 1620 | 3 | ||
4 | Śladowski Paweł | 2640 | 1 | ||
5 | Olszewski Robert | 870 | 7 | ||
6 | Kopka Jan | 430 | 12 | ||
7 | Piasecki Wiesław | 1210 | 4 | ||
8 | Krzemiński Krzysztof | 770 | 8 | ||
9 | Dawidowski Jarosław | 650 | 9 | ||
10 | Berliński Felims | 460 | 11 | ||
11 | Figlel Jarosław | 890 | 6 | ||
12 | Gagat Adam | 1020 | 5 |
Rozpoczęcie Sezonu Spławikowego
lp nazwisko i imię waga miejsce
1 Raczkowski Andrzej 9730 10
2 Śladowski Paweł 15790 5
3 Cieślicki Jonasz 20630 2
4 Kopka Jan 16220 4
5 Dawidowski Jarosław 5520 12
6 Piasecki Wiesław 20770 1
7 Berliński Feliks 7730 11
8 Krzemiński Krzysztof 12920 7
9 Włoch Maciej 11340 9
10 Sójka Rafał 14120 6
11 Figiel Jarosław 11770 8
12 Gagat Adam 16650 3